Nieuwsbrief:

SUZUKI  GSR 750 - 2011

Garantie: Nee
9413 Km
Zwart
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
suzuki - gsr-750
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Suzuki GSR750 met zeer lage kilometerstand te koop!

De GSR 750 is een lichte, wendbare en vrij snelle nakedbike die zowel voor de beginnende als de gevorderde rijder uitstekend te berijden is!

Origineel Nederlandse motor!

Inruil- en garantiemogelijkheden!

Kilometerstand: 9.413 km
Motorsegment: Nakedbike
Bouwjaar: 2011
Kleur: Zwart
Cilinderinhoud: 750 cc
Vermogen: 78 kW / 106 pk
Aantal cilinders: 4-in-lijn
Massa rijklaar: 210 kg
BTW/marge: marge-motor, BTW niet aftrekbaar voor ondernemers

Staat en onderhoud:
Zeer lage kilometerstand! De motor start, rijdt en remt goed en alles werkt naar behoren. Zojuist is ook een beurt uitgevoerd waarbij het volgende is gedaan:
- Ketting vervangen (had lichte roest dus voor het nette vervangen)
- Nieuwe olie en oliefilter
- Nieuwe remvloeistoffen voor en achter
De banden en remmerij zijn nog in goede staat en de motor is volledig nagekeken.
Op een paar metalen delen en boutjes is wel lichte oxidatie te bekennen.

De motor is voorzien van de volgende opties:
- IX-Race uitlaatdemper
- Bobbins voor gemak met opbokken
- LED knipperlichten
- Korte kentekenplaathouder
- Gevarenlichten (origineel Suzuki)
- Gear indicator (origineel Suzuki)

De motor wordt geleverd met de volgende extra's:
- Originele reservesleutel

Aldus een leuke nakedbike met zeer lage kilometerstand, die er direct klaar voor is om voorlopig zonder zorgen mee te rijden!

Voor meer informatie kun je contact opnemen.

De Haar Motoren
De Scheysloot 10
2201 GN Noordwijk

Trefwoorden: sport, toer, tour, naked, streetfighter, GSF, GSX, GSXR, GSXR750, GSF750, CBF750, CB750, Hornet, CB600F, CBF600, CB600, GSR600, GSXR600, GSXS, GSF600, ER6, Fazer, FZ6, FZ6S, FZ6N, Tracer, MT07, MT09, MT03
Opties en Accessoires:
Aftermarket kentekenplaathouder, Alarmverlichting, Bobbins, Gear indicator, Gevarenlicht, knipperlichten, andere, Rimstriping / velgband, Sportuitlaat




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
De Haar Motoren
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: APRILIA in 2008 - De ontwikkeling van het merk gaat gepaard met de introductie van de motorfiets modellen vol met geavanceerde technologie, stijl en innovatie, zoals de Shiver 750, de eerste productie- motorfiets in de wereld met een ride-by-wire elektronische gasklep, en de Mana 850 als eerste motorfiets met een revolutionair, volledig elektronische automatische versnellingsbak. In de off-road scene, waar Aprilia’s race succes begon, komt Aprilia met nieuwe, high performance 450 en 550 V twins, de RXV en de SXV serie. Op 22 februari 2008 onthuld Aprilia de RSV4 'Race Machine'. Met 4 cilinders, een cilinderinhoud van 1000 cc en meer dan 200 pk is deze raceversie Aprilia's terugkeer naar het Superbike Wereld Kampioenschap.
© 2000 - 2025 Motoroccasion