Nieuwsbrief:

SUZUKI  1500 INTRUDER LC - 1999

Garantie: Nee
83208 Km
Grijs
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
suzuki - 1500-intruder-lc
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Bouwjaar 1999
Kilometer 83208
Blok 1500cc

Super nette betrouwbare Intruder. Kleur grijs metallic met zwart, gecombineerd met chroom wat nog zeer netjes is. Nieuwe achterband met remblokken. 500 Kilometer geleden onderhoud gehad. De vorige eigenaar heeft er 50.000 km mee gereden zonder problemen. Handvat verwarming. Windscherm. Remus uitlaten, stoer zonder teveel herrie. Opstappen en rijden maar! 

Prijs € 3800,- 

  • Nieuwsgierig?  Kom dan langs in de shop! Wij zijn vaak aanwezig maar niet altijd. Graag contact opnemen voor een afspraak. 

    Overschrijven op ieder gewenst moment mogelijk, RDW erkend. Ook voor onderdelen of reparaties ben je welkom. Wij kunnen eventueel in overleg inruilen of opkopen. 

    Betalingen zijn mogelijk via internetbankieren. Vergeet niet om je daglimiet ruim van te voren te verhogen. 

    Mars Motoren
    Varsseveldseweg 87a
    7002 LJ Doetinchem

    T 0641721078
    E Marsmotoren@gmail.com
    W Marsmotoren.nl

    Kvk 71278443






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Mars Motoren
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2001 - In de tussentijd, met een prachtige dubbele zege in Assen, wint Troy Bayliss de 2001 World Superbike Championship voor Ducati, ook nog eens op de 75e verjaardag van het bedrijf. Troy Bayliss wordt daarmee de vijfde rijder die de meest prestigieuze en bevochten wereldtitel binnenhaalt in de wereld van productiemachines. Ducati Corse kondigt tevens aan dat het wil gaan deelnemen in de GP World Championships van 2003 met hun nieuwe Desmosedici motorblok. 2001 zal ook de geschiedenis ingaan als het jaar waarin Bruno Cavalieri Ducati komt te overlijden, de laatste van de drie broers die het bedrijf oprichtten. En ook Fabio Taglioni, bekend als Doctor T, vader van het 90° tweecilinder motorblok, het karakteristieke blok van Ducati.
© 2000 - 2025 Motoroccasion