Nieuwsbrief:

KAWASAKI  Z 800 E ABS - 2013

Garantie: Ja
20154 Km
Zwart
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
kawasaki - z-800-e-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Te Koop: Kawasaki Z800E (2013) – 20.154 km – Kracht en Stijl in Één! 🏍️

Ben jij op zoek naar een motor die zowel sportief als wendbaar is, met genoeg power voor de A2-rijder? De Kawasaki Z800E uit 2013 is de perfecte keuze! Met slechts 20.154 km op de teller, is deze beauty klaar voor de volgende avonturen!

🔹 Bouwjaar: 2013
🔹 Kilometerstand: 20.154 km – bijna nog in nieuwstaat!
🔹 Motorinhoud: 806cc – genoeg vermogen voor de A2-licentie, met een sportieve rijervaring
🔹 Staat: Zeer goed onderhouden en in topconditie
🔹 Geschikt voor A2-rijbewijs: Deze Z800E is ook geschikt voor het A2-rijbewijs, dus je hebt de ideale motor om de weg op te gaan!


Waarom de Kawasaki Z800E?

✅ Sportief design: Met zijn scherpe lijnen en agressieve uitstraling is de Z800E een echte blikvanger op de weg.
✅ Wendbaar en krachtig: Door de lichte en stabiele handling is deze motor ideaal voor zowel stadsverkeer als bochtige wegen.
✅ Precies genoeg vermogen: De 806cc-motor biedt een heerlijke balans tussen kracht en controle, perfect voor A2-rijders die wat meer willen.
✅ Comfortabel en praktisch: Ook geschikt voor langere ritten, zonder in te boeten op rijplezier of comfort.


Extra’s:

✔ ABS-systeem voor extra veiligheid
✔ Sportieve uitlaat voor een extra vette sound
 

De motor staat in de vestiging Deventer
 

De Kawasaki Z800E is een geweldige keuze voor A2-rijders die op zoek zijn naar kracht, stijl en een sportieve rijervaring. Grijp deze kans en kom langs voor een proefrit – deze motor wil je niet missen!






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Motorcentrum Deventer
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: APRILIA in 1985 - In 1985 werd een overeenkomst bereikt met het Zwitserse bedrijf Rotax voor de levering van motorblokken en hoewel dit het laatste jaar was dat het bedrijf officieel participeerde in de motorcross lanceerde men nog wel de ETX in 125 cc end 350 cc versies. Ivano Beggio had een diepgeworteld vertrouwen in de kracht en capaciteiten van zijn machines om de jongere motorrijders in de gehele wereld te kunnen overtuigen. Aprilia experimenteerde in die tijd ook volop met kleuren en verftechnieken.
© 2000 - 2025 Motoroccasion