Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Schitterende CB500f in de juiste kleur en met de optie’s die je er toch op wil. (ABS/valdoppen/verstelbare hendels/kleine knipperlichten/usb aansluiting en gear-indicator)
Geschikt voor A2 rijbewijs 35kw op kenteken.
Meer info of afspraak bel gerust met M: 0618 139 389. Inruil, financiering en bezorgen mogelijk.
Afleverkosten inclusief garantie E199,-
MOTO WIJMA
Zwettestraat 14
8912 AH Leeuwarden
M: 06-18139389
E: info@motowijma.nl
Openingstijden:
Woensdag t/m Zaterdag van 9.00 t/m 17.00uur.
Bel gerust voor een afspraak buiten openingstijden.
Uw motor snel, veilig en voor een goede prijs verkopen? Wij zijn altijd opzoek naar motoren voor eigen inkoop. Vul het formulier in op www.motowijma.nl en ontvang meteen reactie.
Wij leveren al onze motoren met 10 dagen gratis verzekering!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
Motor | Vloeistofgekoelde paralleltwin |
Boring x slag | 67 mm x 67 mm |
Cilinder inhoud | 471 cc |
Comp. verhouding | 10,7:1 |
Kleppen | |
Brandstof toevoer | PGM FI elektronische benzine injectie |
Ontsteking | |
Vermogen | pk / 35 kW bij 8,500 tpm |
Max. koppel | 43 Nm bij 7,000 tpm |
Koppeling | |
Versnellingsbak | 6 versnellingen |
Verhouding | |
Overbrenging | Ketting |
Starter | electrisch |
Tankinhoud | 16,7 liter |
Topsnelheid | |
ABS | ja |
Frame | Stalen buizenframe, diamant type |
Vering voor | Conventionele 41mm telescoopvork, instelbare veervoorspanning |
Vering achter | Prolink mono met 9-voudig instelbare veervoorspanning, stalen swingarm met rechthoekige buis |
Remmen voor | Enkele wave disc, 320mm, 2 zuiger remklauw |
Remmen achter | Enkele wave disc, 240mm, 1 zuiger remklauw |
Voorband | 120/70ZR-17M/C |
Achterband | 160/60ZR-17M/C |
Wielbasis | 1,410 mm |
Lengte | |
Breedte | |
Hoogte | |
Zithoogte | 785 mm |
Drooggewicht | |
Leverbare kleuren | Ross White, Mat Gunpowder Black Metallic, Pear Metalloid White, Millennium Red |
Beschrijving | Een ritje door de stad of een weekendje weg – kies voor de naked stijl, de strakke handling en het verbluffende vermogen dat je hart sneller doet kloppen. Allemaal mogelijk met een A2-rijbewijs. |
Betrouwbare en voordelige motor kopen!
Of uw eigen motor verkopen?
Moto Wijma is gevestigd op industrieterrein De Zwette in Leeuwarden. In onze showroom vindt u het hele jaar door een wisselende voorraad van scherp geprijsde motoren. Al onze motoren worden bij binnenkomst technisch gekeurd en staan daarom garant voor vele veilige kilometers.
Zelf ervaren? Kom dan naar de Zwettestraat 14 in Leeuwarden.
 | Leeuwarden, Friesland |
 | 06-18139389 |
Een stukje historie: MOTO GUZZI in 2015 - Bij Moto Guzzi stond alles in het teken van nakeds, vintage en cruisers, met de nieuwe Eldorado, California Custom, de V7 II ABS en de Garage kits voor de V7. Moto Guzzi zal de bezoekers van de Motorbeurs verrassen met de Eldorado, voorzien van het krachtige 1.400cc V-twin big block -Made in Mandello-.
Moto Guzzi Eldorado
De nieuwe Eldorado weerspiegelt de persoonlijkheid van de legendarische Eldorado 850. Duidelijke verwijzingen naar een rijk verleden zijn ondermeer de gespaakte wielen, de brandstoftank met verchroomde flanken, het oversized zadel, het achterspatbord met het juweelvormige achterlicht en de bullhorn handlebar. Qua prestaties vertrouwt de Eldorado op de prestaties van de 1.400cc 90° V-Twin die in ongewijzigde vorm ook de California Touring en Custom aandrijft.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken