Nieuwsbrief:

DUCATI  996 - 2000

36000 Km
Rood
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
ducati - 996
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Met gereviseerde motor en geflowde cilinderkoppen. 
De motor is door een specialist opnieuw gespoten met zwarte stickers.
Nieuwe Power 6 banden en complete Barnett koppelingkit  t.w.v. 1000 euro.
Mono + biposto achterkant. Full Termignoni uitlaatsysteem.
Zeer veel nieuwe onderdelen o.a. orgineel nieuw mono buddyseat ,hendels, remblokken ,accu ,DID kettingset, ditributieriemen incl. alle spanners, alle filters, bougies ,kabels  enz. 


916, 998, 900, Supersport, Panigale, 888

  • Gielen Motorsport
    Venusweg 16
    8938BC Leeuwarden
    Gielenmotorsport@gmail.com
    0614442880

    https://gielenmotorsport.nl/aanbod/
    Open van 9.00 tot 18.00

    Financiering mogelijk
    Gratis 5 dagen all-risk verzekering



  • Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Controleer voor aankoop van een motorfiets goed de zaken (o.a. accessoires, opties) die voor uw beslissing belangrijk zijn.
    Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de advertentie.
    Zet- en drukfouten zijn voorbehouden.

Opties en Accessoires:
Carbon Termignoni uitlaten , Fabbri donker ruit, 6 plaats droge Barnett koppelingsysteem , Marchesini 5 spaak magnesium velgen met nieuwe Michelin  Power 6 banden.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Gielen Motorsport
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Borgen" betekent: Om te voorkomen dat motoronderdelen lostrillen enworden verloren kunnen ze worden geborgd. Het borgen van onderdelen kan op verschillende manieren gebeuren. Een veel toegepaste methode is het gebruik van veerringen en zelfborgende moeren bij schroefverbindingen. Een andere mogelijkheid is het aanbrengen van een lijmachtige substantie op de schroefdraad, die bout en moer aan elkaar plakt. Loctite is een bekend vloeibaar borgmiddel. Een oude methode is het boren van een gaatje door de vastgedraaide moer en bout, waar een dun ijzerdraadje( safety wire) doorheen wordt gestoken, dat in elkaar wordt gedraaid.
© 2000 - 2025 Motoroccasion